Fotografia i Filmowanie Ślubne KŁODZKO | ProScelina
  • FOTOGRAFIA & FILMOWANIE

O nas i oferta – ProScelina

♥ Cóż można powiedzieć o naszej fotografii i filmach. Najlepiej obejrzeć nasze pracę i samemu ocenić. Już od trzech pokoleń robimy zdjęcia i fimy ślubne. Firma rodzinna powstała w 1945 roku w Bystrzycy Kłodzkiej założona przez seniora mistrza fotografii Tadeusza Sceline i działa do dzisiaj.
Trzecie pokolenie fotografów to absolwenci Wrocławskich szkół fotograficznych. Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie, wykorzystując wieloletnie doświadczenie wiedząc że to najważniejszy dzień w życiu MłODEJ PARY. Staramy się spełnić jej wszystkie marzenia i życzenia. Dlatego spotykamy się przed ślubem w celu omówienia szczegółów sesji. Pracujemy na sprzęcie najwyższej jakości firmy Nikon i Panasonic, a zdjęcia wywołujemy w naszym zakładzie na cyfrowej maszynie FUJI i wysokiej jakości papierze Fuji. Posiadamy ukończone kursy fotografowania i filmowania w kościołach  wydane przez kurię Świdnicką ważne na terenie całej Polski.

• Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą…

Ślubna Oferta Foto

Pakiet standard obejmuje wykonanie zdjęć od chwili przygotowań przedślubnych do godziny około 2 w nocy. W tym plener w dniu Ślubu lub w innym do ustalenia. Para Młoda otrzymuję około 1400 zdjęć na płycie DvD lub pendrive gotowych do wydruku. 100 wybranych zdjęć 15×21 cm na papierze Fuji wysokiej jakości w ozdobnym albumie po profesjonalnej obróbce graficznej. 3 wybrane portrety dla Pary Młodej i rodziców. Oczywiście po wstępnej rozmownie jesteśmy otwarci na indywidualne życzenia i pomysły Pary Młodej. Fotografujemy również inne imprezy okolicznościowe takie jak chrzciny, komunie, studniówki itp…Zapraszamy również do naszej galerii, znajdziecie tam Państwo przykładowe zdjęcia w różnym stylu i technice wykonania. Myślimy że każdy z Państwa znajdzie coś ciekawego dla siebie.

• Jeśli macie pytania zapraszamy do kontaktu…