Fotografia i Filmowanie Ślubne KŁODZKO | ProScelina
  • FOTOGRAFIA & FILMOWANIE

CADILLAC KABRIOLET DO ŚLUBU Z 1969 ROKU – ProScelina

 Król amerykańskiej motoryzacji to fakt, legendarny, kultowy i niepowtarzalny jedyny w swoim rodzaju 6 metrowy Cadillac Deville kabriolet z 1969 roku, idealny na najważniejszy dzień życia – Twój Ślub jako piękne ślubne auto oraz foto i video sesję ślubną…
Seria limitowana „Body by Fisher”, składany ręcznie, po profesjonalnej renowacji w 2011 roku. Wersja kolekcjonerska. Zarejestrowany jako pojazd zabytkowy (żółte tablice). Sprawny w 100%. Oryginalny w 99%  – nowy akumulator  ♥ Wyposażenie: wspomaganie kierownicy i hamulców  ●elektrycznie rozkładany dach (czas 15 sekund)  ●elektryczne szyby  ●elektrycznie regulowane fotele w 5 płaszczyznach  ●klimatyzacja i ogrzewanie  ●komfortowe zawieszenie  ●tempomat   ●automatyczna skrzynia biegów  ●silnik V8 pojemność 7,7 litra 375 KM  ●centralny zamek  ●szklana szyba w składanym dachu… Tym modelem jeździli Elvis Presley i Merlin Monroe !

• Zadzwoń teraz – 508 182 338 !!! 

TELEDYSKI Z CADILLACIEM

KRÓTKA HISTORIA CADILLACA DeVille !

Cadillac to ikona motoryzacji. Dzięki temu marka Cadillac stała się dewizą luksusowych samochodów i zyskała bez sporną opinie niezawodnych aut. To właśnie w modelach tej marki po raz pierwszy pojawił się silnik V8 czy klimatyzacja. Cadillaki były uznawane za jedne z najbardziej komfortowych limuzyn produkowanych w USA. Ociekające chromem modele szybko zyskały status kultowych. Zabytkowe pojazdy zdaniem ekspertów to dzieła sztuki. W Polsce wielkie Cadillaki z wielkimi silnikami V8 cieszą się przede wszystkim w sektorze ślubnym dużym powodzeniem. Nadają się do ślubu i nie tylko !

Lubisz to? | Fotografia Ślubna i Film – ProScelina

CADILLAC… CADILLAC…. CADILLAC…. mruczy

 ♥ Jeśli ktoś bardzo uwielbia V8 Amerykańskie i nie tylko, będzie wiedział o co chodzi. Silnik jest wielki bo prawie 8 litrów jak autobus. Jechać takim autem to czysta przyjemność – płynie a nie jedzie. No i ten wiatr we włosach !!!

Lubisz to? | Fotografia Ślubna i Film – ProScelina

ZAJAWKA-piękny Cadillac DeVille z 1969 roku

♥ Kultowy i niepowtarzalny amerykański synonim luksusu Cadillac Deville–tym modelem jeździli Elvis Presley i Merlin Monroe. IDEALNY NA TWÓJ ŚLUB–luksusowy–ogromny 6 metrowy–sześcioosobowy–mocny 375 Km dojedzie wszędzie–piękny fioletowy kolor perła metalic–biała skóra–płynie a nie jedzie–jedyny na dolnym śląsku–zadziw mile swoich gości weselnych i znajomych .

Lubisz to? | Fotografia Ślubna i Film – ProScelina

Cadillac  –  LOVE…. LOVE…… LOVE………

 ♥ Pogoda Młodej Parze dopisała. Wesele było rewelacyjne i piękny kabriolet cadillac też. Młodzi pięknie zatańczyli pierwszy taniec wśród owacji i oklasków a w trakcie oczepin było bardzo wesoło – goście zadowoleni !

Lubisz to? | Fotografia Ślubna i Film – ProScelina

♥ Nasza ekipa Merlin & Elvis na Targach Ślubnych promują pięknego Cadillaca kabrio z 1969 roku. Takim modelem cadillaca oni szaleli w latach 70 !!!!