Fotografia i Filmowanie Ślubne KŁODZKO | ProScelina
  • FOTOGRAFIA & FILMOWANIE

CADILLAC KABRIOLET DO ŚLUBU Z 1969 ROKU – ProScelina

 Król amerykańskiej motoryzacji to fakt, legendarny, kultowy i niepowtarzalny jedyny w swoim rodzaju 6 metrowy Cadillac Deville kabriolet z 1969 roku, idealny na najważniejszy dzień życia – Twój Ślub jako piękne ślubne auto oraz foto i video sesję ślubną…
Seria limitowana „Body by Fisher”, składany ręcznie, po profesjonalnej renowacji w 2011 roku. Wersja kolekcjonerska. Zarejestrowany jako pojazd zabytkowy (żółte tablice). Sprawny w 100%. Oryginalny w 99%  – nowy akumulator! ● Wyposażenie: wspomaganie kierownicy i hamulców  ●elektrycznie rozkładany dach (czas 15 sekund)  ●elektryczne szyby  ●elektrycznie regulowane fotele w 5 płaszczyznach  ●klimatyzacja i ogrzewanie  ●komfortowe zawieszenie  ●tempomat   ●automatyczna skrzynia biegów  ●silnik V8 pojemność 7,7 litra 375 KM  ●centralny zamek  ●szklana szyba w składanym dachu… Tym modelem jeździli Elvis Presley i Merlin Monroe !
Zadzwoń teraz – 508 182 338 

TELEDYSKI Z CADILLACIEM

KRÓTKA HISTORIA CADILLACA DeVille !

Marka Cadillac to ikona motoryzacji powstała w 1902 roku. Nazwa Cadillac wzięła się od nazwiska francuskiego podróżnika. Marka bardzo szybko zdobyła popularność za sprawą jakości produkcji do której przywiązywano wówczas ogromną wagę.Dzięki temu firma zdobyła tak dużą popularność a marka Cadillac stała się dewizą luksusowych samochodów i zyskała bez sporną opinie niezawodnych aut. Pomysły konstruktorów pracujących dla Cadillaca, były jak na owe czasy bardzo innowacyjne. To właśnie w modelach tej marki po raz pierwszy pojawiły się takie rozwiązania jak silnik V8 czy klimatyzacja .Cadillaki były uznawane za jedne z najbardziej komfortowych limuzyn produkowanych w USA. Po zakończeniu drugiej wojny światowej producent samochodów z Detroit i jego ociekające chromem modele szybko stały się ikoną powojennej motoryzacji USA i zyskały status kultowych. Limuzynami Cadillac jeździli amerykańscy prezydenci i głowy państw, m. in. Indii, Japonii a także Polski. W USA samochody tej firmy są od lat synonimem wysokiej jakości. Stwierdzenie, że dany towar jest Cadillakiem w swojej dziedzinie oznacza, że cieszy się on uznaną marką i dużym prestiżem. Zabytkowe pojazdy zdaniem ekspertów to dzieła sztuki.W Polsce wielkie i przestronne amerykańskie Cadillaki z wielkimi silnikami V8 cieszą się przede wszystkim w sektorze ślubnym dużym powodzeniem a zwłaszcza kabriolety. Nadają się do uroczystości ślubnych i nie tylko. Pary młode w Polsce najczęściej wybierają Cadillaca jako ślubne auto to fakt.

Lubisz to? | Fotografia Ślubna i Film – ProScelina

TELEDYSK-piękny Cadillac DeVille z 1969 roku

• Cadillac w górach spisał się znakomicie a wesele było rewelacyjne – goście zadowoleni.

Lubisz to? | Fotografia Ślubna i Film – ProScelina