Fotografia i Filmowanie Ślubne KŁODZKO | ProScelina
  • FOTOGRAFIA & FILMOWANIE

Filmowanie – ProScelina   

♥ Specjalizujemy się w spełnianiu Waszych marzeń …
Pakiet standardowy obejmuje filmowanie ślubu od chwili przygotowań do godziny około 2 w nocy. Para Młoda otrzymuje film długości około 2 godzin lub krótszy wg. życzenia na płytach DVD i w jakości 4K HD na płytach Blu-ray lub pendriv. Filmujemy najnowszym obecnie na rynku sprzętem BEZLUSTERKO OD SONY I REWELACYJNY GIMBAL – mega jakość filmu i możliwości. Oprócz filmu w pakiecie jest również krótki teledysk. Klient może ingerować w ostateczny kształt swojego filmu ( muzyka, aranżacja, choreografia, miejsce). Klipy i teledyski możemy wykonać według potrzeb młodej pary (pomysły indywidualne). Najważniejsze to że Pragniemy dopasować nasze możliwości do Państwa wyobraźni i gustu. Ponieważ uważamy, że wzajemne zaufanie w tworzeniu  tej niepowtarzalnej chwili jest najważniejszym priorytetem dla Was jak i większymi możliwościami dla nas…Filmujemy również inne imprezy okolicznościowe takie jak chrzciny,komunie itp.Za dopłatą wykonujemy filmy dronem i filmy z podziękowaniem dla rodziców…

• Polecamy nasze Filmy i Teledyski •

Przykładowe teledyski

FILMY ŚLUBNE WEDŁUG NAS

♥ W naszej pracy zawsze kierujemy się zasadą, by udokumentować tę najważniejszą chwilę w życiu każdej Młodej Pary wystarczy uchwycić najistotniejsze momenty z samej ceremonii ślubnej lub przyjęcia weselnego i ciekawe zdarzenia. Dodatkowo przybrać odpowiednią muzyką, całość otoczyć odrobiną kunsztu i elegancji uzyskując jedyną w swoim rodzaju historię miłosną. Zainteresowanych efektem końcowym zapraszamy do kontaktu !

Lubisz to? | Fotografia Ślubna i Film – ProScelina

FILMOWANIE

♥ Według nas klasyczny „film z wesela” przez wielu uważany za 3 godzinną niekończącą się opowieść, której nikt nie chce oglądać, szczególnie do końca – to już powiew historii. Wybierając przygotowane przez nas wideo stawiasz przede wszystkim na jakość, lepsze kadrowanie, doskonalszy montaż oraz ,co najważniejsze to intensywny w doznaniach przekaz, który zachwyci Was i Waszych bliskich.

Lubisz to? | Fotografia Ślubna i Film – ProScelina

Areta & Maciej – teledysk z ich Ślubnego Filmu

 ♥ Pogoda Młodej Parze dopisała. Wesele było rewelacyjne. Młodzi pięknie zatańczyli pierwszy taniec wśród owacji i oklasków a w trakcie oczepin było bardzo wesoło – goście zadowoleni.

Lubisz to? | Fotografia Ślubna i Film – ProScelina

• Nasz nowy sprzęt najnowszy obecnie na rynku BEZLUSTERKO OD SONY I REWELACYJNY GIMBAL RONIN SC – mega jakość filmu i możliwości !