Fotografia i Filmowanie Ślubne KŁODZKO | ProScelina
  • FOTOGRAFIA & FILMOWANIE

Filmowanie – ProScelina

Specjalizujemy się w spełnianiu Waszych marzeń …
Pakiet standardowy obejmuje filmowanie ślubu od chwili przygotowań do godziny około 2 w nocy. Para Młoda otrzymuje film długości około 2 godzin lub krótszy wg. życzenia na płytach DVD i w jakości 4K HD na płytach Blu-ray lub pendrive. Oprócz filmu w pakiecie jest również krótki teledysk. Klient może ingerować w ostateczny kształt swojego filmu ( muzyka, aranżacja, choreografia, miejsce). Klipy i teledyski możemy wykonać według potrzeb młodej pary (pomysły indywidualne). Najważniejsze to że Pragniemy dopasować nasze możliwości do Państwa wyobraźni i gustu. Ponieważ uważamy, że wzajemne zaufanie w tworzeniu  tej niepowtarzalnej chwili jest najważniejszym priorytetem dla Was jak i większymi możliwościami dla nas…

Filmujemy również inne imprezy okolicznościowe takie jak chrzciny,komunie itp.Za dopłatą wykonujemy filmowanie dronem i filmy z podziękowaniem dla rodziców…

Zapraszamy i polecamy nasze Filmy i sesje filmowe…

Przykładowe teledyski

TELEDYSK Marty i Maćka | PUCHACZÓWKA |

Młoda para wybrała na swój ślub piękną okolicę- Czarną Górę.Górski klimat sprawił że wesele zorganizowane w Restauracji Puchaczówka było niezapomnianym przeżyciem.Takie wesele i w tym miejscu to gwarancja fantastycznej zabawy.To właśnie klucz do tego,by przyjęcie na długo pozostało w pamięci gości! Goście weselni mogli skorzystać z pięknego tarasu pełnego kwiatów z którego rozpościerają się zatykające dech w piersi widoki na góry.Młoda para zadbała o każdy detal i szczegóły ich Ślubu.

Lubisz to? | Fotografia Ślubna i Film – ProScelina

TELEDYSK Agnieszki i Mateusza |STRONIE ŚL.|

Agnieszka i Mateusz wybrali natomiast piękny DWOREK GALOSA w Stroniu Śl. z jedynym w swoim rodzaju ogrodem.Ogród jest piękny z oryginalną fontanną i ciekawą „Świątynią Ślubów”.Goście młodych mieli gdzie odpoczywać po zabawie i szalonych tańcach do białego rana. Młoda para świetnie tańczyła i bawiła się a zwłaszcza w czasie super oczepin, zadziwiła również swoim pierwszym tańcem .Meni wybrali znakomicie wszyscy byli zadowoleni a urocza pani Monika właścicielka ma znakomitych kucharzy i jest prawdziwą profesjonalistką.

Lubisz to? | Fotografia Ślubna i Film – ProScelina

TELEDYSK Martyny i Mateusza | STRONIE ŚL. |

Martyna i Mateusz wybrali Górską Dolinę w Stroniu Śl. z ładną salą bankietową. Sala jest przestronna, jasna, w stonowanych barwach. Swoje wesele Młodzi urządzili według swoich marzeń i wizji – udało im się to znakomicie. Przed salę podjechali pięknym Cadillacem kabrio z 1969 w takt przebojów Presleya i pięknego słońca. Goście Młodych bawili się znakomicie i na pewno długo będą wspominać ten dzień. Pięknie zatańczyli pierwszy taniec wśród owacji i oklasków a w trakcie oczepin było bardzo wesoło.

Lubisz to? | Fotografia Ślubna i Film – ProScelina