Fotografia i Filmowanie Ślubne KŁODZKO | ProScelina
  • FOTOGRAFIA & FILMOWANIE

Filmowanie – ProScelina

Specjalizujemy się w spełnianiu Waszych marzeń …
Pakiet standardowy obejmuje filmowanie ślubu od chwili przygotowań do godziny około 2 w nocy. Para Młoda otrzymuje film długości około 2 godzin lub krótszy wg. życzenia na płytach DVD i w jakości 4K HD na płytach Blu-ray lub pendrive. Oprócz filmu w pakiecie jest również krótki teledysk. Klient może ingerować w ostateczny kształt swojego filmu ( muzyka, aranżacja, choreografia, miejsce). Klipy i teledyski możemy wykonać według potrzeb młodej pary (pomysły indywidualne). Najważniejsze to że Pragniemy dopasować nasze możliwości do Państwa wyobraźni i gustu. Ponieważ uważamy, że wzajemne zaufanie w tworzeniu  tej niepowtarzalnej chwili jest najważniejszym priorytetem dla Was jak i większymi możliwościami dla nas…

Filmujemy również inne imprezy okolicznościowe takie jak chrzciny,komunie itp.Za dopłatą wykonujemy filmowanie dronem i filmy z podziękowaniem dla rodziców…

Zapraszamy i polecamy nasze Filmy i sesje filmowe…

Przykładowe teledyski

FILMY ŚLUBNE WEDŁUG NAS

♥ W naszej pracy zawsze kierujemy się zasadą, by udokumentować tę najważniejszą chwilę w życiu każdej Młodej Pary wystarczy uchwycić najistotniejsze momenty z samej ceremonii ślubnej lub przyjęcia weselnego i ciekawe zdarzenia. Dodatkowo przybrać odpowiednią muzyką, całość otoczyć odrobiną kunsztu i elegancji uzyskując jedyną w swoim rodzaju historię miłosną. Zainteresowanych efektem końcowym zapraszamy do kontaktu!

Lubisz to? | Fotografia Ślubna i Film – ProScelina

FILMOWANIE

♥ Według nas klasyczny „film z wesela” przez wielu uważany za 3 godzinną niekończącą się opowieść, której nikt nie chce oglądać, szczególnie do końca – to już powiew historii. Wybierając przygotowane przez nas wideo stawiasz przede wszystkim na jakość, lepsze kadrowanie, doskonalszy montaż oraz ,co najważniejsze to intensywny w doznaniach przekaz, który zachwyci Was i Waszych bliskich.

Lubisz to? | Fotografia Ślubna i Film – ProScelina

TELEDYSK Agnieszki i Mateusza |STRONIE ŚL.|

Agnieszka i Mateusz wybrali natomiast piękny DWOREK GALOSA w Stroniu Śl. z jedynym w swoim rodzaju ogrodem.Ogród jest piękny z oryginalną fontanną i ciekawą „Świątynią Ślubów”.Goście młodych mieli gdzie odpoczywać po zabawie i szalonych tańcach do białego rana. Młoda para świetnie tańczyła i bawiła się a zwłaszcza w czasie super oczepin, zadziwiła również swoim pierwszym tańcem .Meni wybrali znakomicie wszyscy byli zadowoleni a urocza pani Monika właścicielka ma znakomitych kucharzy i jest prawdziwą profesjonalistką.

Lubisz to? | Fotografia Ślubna i Film – ProScelina

TELEDYSK Martyny i Mateusza | STRONIE ŚL. |

Martyna i Mateusz wybrali Górską Dolinę w Stroniu Śl. z ładną salą bankietową. Sala jest przestronna, jasna, w stonowanych barwach. Swoje wesele Młodzi urządzili według swoich marzeń i wizji – udało im się to znakomicie. Przed salę podjechali pięknym Cadillacem kabrio z 1969 w takt przebojów Presleya i pięknego słońca. Goście Młodych bawili się znakomicie i na pewno długo będą wspominać ten dzień. Pięknie zatańczyli pierwszy taniec wśród owacji i oklasków a w trakcie oczepin było bardzo wesoło.

Lubisz to? | Fotografia Ślubna i Film – ProScelina

TELEDYSK Kaśi i Tomka & piękny Cadillac 1969

Pogoda Młodej Parze dopisała a piękny Cadillac DeVille kabriolet z 1969 spisał się znakomicie. Wesele było rewelacyjne. Młodzi pięknie zatańczyli pierwszy taniec wśród owacji i oklasków a w trakcie oczepin było bardzo wesoło – goście zadowoleni.

Lubisz to? | Fotografia Ślubna i Film – ProScelina